O nas

Firma ELTAK działa na rynku instalacji elektrycznych od 25 lat.
W początkowym okresie firma podejmowała wykonawstwo remontów oraz robót inwestycyjnych przede wszystkim na rynku lokalnym. Po przekształceniu firmy w 2007 roku w spółkę cywilną o nazwie ELTAK II nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Wzrosły możliwości wykonawcze firmy, dlatego poszerzyliśmy zakres wykonywanych usług oraz zasięg działania podejmując się wykonania zadań na terenie całego kraju. Poprawiamy warunki socjalne dla załogi. Rozbudowaliśmy zaplecze socjalno-biurowe dostosowując do obecnych potrzeb. Od czerwca 2012 utworzona została firma ELTAK sp. z o.o. której zadaniem są m.in. inwestycje „pod klucz”. Stale poprawiamy warunki pracy poprzez wyposażenie w profesjonalny sprzęt budowlany oraz narzędzia.

Eltak jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku wykonawczym. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do inwestora pozwalają nam na dopasowanie oferty do każdego odbiorcy. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, posiadamy doświadczoną kadrę oraz profesjonalny sprzęt.

Oferujemy państwu usługi w zakresie:
  1. Realizacji całej inwestycji od zamysłu do realizacji inwestycji;
  2. Robót branży budowlanej: roboty konstrukcyjne, wykończeniowe, ziemne i drogowe;
  3. Instalacji sanitarnych, wentylacji i klimatyzacji, centralnego ogrzewania i instalacji gazowych;
  4. Instalacji elektrycznych , projektów, wykonania instalacji wewnętrznych i zewnętrznych, pomiarów elektrycznych.

Jeżeli chcecie Państwo wybudować lub zmodernizować obiekt , dostosować do nowych norm i wymogów, lub zastosować rozwiązania energooszczędne ZAPRASZAMY do współpracy.